Aktualnie poszukujemy :

Przedstawiciel Handlowy

Region: lubelskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż płyt oraz okuć meblowych klientom biznesowym.
  • Obsługa salonów meblowych w zakresie dostawy gotowych szafek kuchennych.
  • Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Raportowanie postępów pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Doświadczenia w pracy z klientem biznesowym.
  • Prawa jazdy kategorii min. B.
  • Znajomości pakietu MS OFFICE.
  • Umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowa o pracę.
  • Zarobki uzależnione od wyników sprzedaży.
  • Zapewniamy narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku:
    telefon służbowy, samochód.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@drewmax.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Drewmax W.M. Bieńkowscy z siedzibą w Puławach."